Yhteystiedot

Opiskelijakunta
Hallitus
Henkilöstö

Haaga-Helian opiskelijayhdistysten yhteystiedot löydät täältä.


Jäsenpalvelupiste Helga Point

Helga Point
jasenpalvelu@helga.fi
045 1108 952

Asiantuntija
Paula Jantunen

Ruuhka-aikoina emme valitettavasti aina ehdi vastaamaan puheluihin.


Opiskelijakunta

Haaga-Helian opiskelijakunta Helga
Ratapihantie 13, PL 207
00520 Helsinki

Y-tunnus: 2075366-7 | Kotipaikka: Helsinki
Verkkolaskuosoite: FI1855412820020056
Operaattori: OP-Pohjola (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice
Olemme siirtyneet sähköiseen laskujen käsittelyyn. Emme vastaanota enää laskuja käyntiosoitteeseen.


Hallitus

Hallituksen Puheenjohtaja
Sami Ranta-aho

Edunvalvonta-tiimi
sami.ranta-aho@helga.fi

 


Hallituksen varapuheenjohtaja
Iida Tervo

Palvelut ja tapahtumat-tiimi
iida.tervo@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Joona Ahokas

Palvelut ja tapahtumat-tiimi
joona.ahokas@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Kasimir Karlstedt

Edunvalvonta-tiimi
kasimir.karlstedt@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Veikka Kulmala

Tuki-tiimi
veikka.kulmala@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Olli Kolehmainen

Edunvalvonta-tiimi
olli.kolehmainen@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Alina Martikka

Tuki-tiimi
alina.martikka@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Tuomas Salminen

Edunvalvonta-tiimi
tuomas.salminen@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Julia Tuuri

Palvelut ja tapahtumat-tiimi
julia.tuuri@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Elina Viitaniemi

Palvelut ja tapahtumat-tiimi
elina.viitaniemi@helga.fi

 


Koko edunvalvontatiimin tavoitat osoitteella eva@helga.fi ja palvelut ja tapahtumat -tiimin osoitteella pata@helga.fi. Koko hallituksen tavoittamiseksi voit käyttää sähköpostiosoitetta hallitus@helga.fi.

Henkilöstö

Toiminnanjohtaja
Jani Mäntysaari
jani.mantysaari@helga.fi
045 850 4280
Hallinnolliset asiat
Häirintäyhdyshenkilö

 

Asiantuntija
Tea Sissonen
tea.sissonen@helga.fi
045 110 8943
Tutorointi, liikunta, tapahtumat
Häirintäyhdyshenkilö

 

Asiantuntija
Nelli Pihlasviita
nelli.pihlasviita@helga.fi
040 847 9350
Edunvalvonta, vaikuttaminen
Häirintäyhdyshenkilö

 

Asiantuntija
Paula Jantunen
paula.jantunen@helga.fi
045 110 8952
Jäsenyys- ja opiskelijakorttiasiat
Viestintä ja markkinointi