Yhteystiedot

Opiskelijakunta
Hallitus
Henkilöstö

Haaga-Helian opiskelijayhdistysten yhteystiedot löydät täältä.


Jäsenpalvelupiste Helga Point

Helga Point
jasenpalvelu@helga.fi

Chat on avoinna:
ma-pe klo 9:00-12:00 ja 13:00-17:00
la-su suljettu

Chat-viesteihin vastataan kahden (2) minuutin kuluessa. Mikäli ruuhkasta johtuen emme ehdi vastata chattiin, pyydämme asiakasta antamaan sähköpostiosoitteensa, johon olemme yhteydessä hetken kuluttua.
Chatin aukioloaikojen ulkopuolella chatin kautta voi ottaa yhteyttä sähköpostitse. Pyrimme vastaamaan jokaiseen chatin kautta jätettyyn viestiin seuraavana arkipäivänä.


Opiskelijakunta

Haaga-Helian opiskelijakunta Helga
Ratapihantie 13, PL 207
00520 Helsinki

Y-tunnus: 2075366-7 | Kotipaikka: Helsinki
Verkkolaskuosoite: FI1855412820020056
Operaattori: OP-Pohjola (OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice
Olemme siirtyneet sähköiseen laskujen käsittelyyn. Emme vastaanota enää laskuja käyntiosoitteeseen.


Hallitus

Hallituksen Puheenjohtaja
Iida Tervo

Edunvalvonta-tiimi
iida.tervo@helga.fi

 


Hallituksen varapuheenjohtaja
Julia Tuuri

Yhteisö-tiimi
julia.tuuri@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Joona Ahokas

joona.ahokas@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Alex Palm

@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Niko Ahlgren

niko.ahlgren@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Josefiina Lähdekorpi

josefiina.lahdekorpi@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Minna Huurrekorpi

minna.huurrekorpi@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Kaisa Manner

kaisa.manner@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Erica Alaluusua

erica.alaluusua@helga.fi

 


Hallituksen jäsen
Konsta Reuter

konsta.reuter@helga.fi

 


Koko hallituksen tavoittamiseksi voit käyttää sähköpostiosoitetta hallitus@helga.fi.

Henkilöstö

Toiminnanjohtaja
Jani Mäntysaari
jani.mantysaari@helga.fi
045 850 4280
Hallinnolliset asiat
Häirintäyhdyshenkilö

 

Asiantuntija
Tea Sissonen
tea.sissonen@helga.fi
045 110 8943
Tutorointi, liikunta, tapahtumat
Häirintäyhdyshenkilö

 

Asiantuntija
Nelli Pihlasviita
nelli.pihlasviita@helga.fi
040 847 9350
Edunvalvonta, vaikuttaminen
Häirintäyhdyshenkilö

 

Asiantuntija
Paula Jantunen
paula.jantunen@helga.fi
045 110 8952
Jäsenyys- ja opiskelijakorttiasiat
Viestintä ja markkinointi